Demo Talebi İletişim

Son yıllarda bilgilerin elektronik ortamda bulunması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyacı karşılamak için gerçekleştirilen Dijital Arşiv Sistemi Projeleri yürütülmektedir.

Dijital Arşiv Projeleri ile birlikte ise Servis Büro Hizmeti ön plana çıkmaktadır. Bu hizmet sayesinde şirketlerin geçmiş yıllara dönük birikmiş dokümanlarının deneyimli Servis Büro Operatörleri tarafından bilgisayar ortamına aktarılması mümkün olmaktadır.

Servis Büro Hizmetinin dış kaynak kullanılarak yapılması şirketlere;

  • Uzman tarama operatörleri tarafından belgelerin en doğru formatta elektronik ortama aktarılması,
  • Deneyimli ekip tarafından düzgün bilgi girişleri,
  • Bilgi girişlerinin kontrolü,
  • İş gücü ve zaman tasarrufu,
  • Maliyetlerin düşürülmesi (sigorta, operasyon),
  • Belge tarama ve bilgi giriş sürecinin hızlandırılması,
  • Geçmişe yönelik bilgilerin en kısa sürede elektronik ortama aktarılması gibi avantajlar sağlamaktadır.

Sistemde tanımlanmış olan ve arşivde istedikleri bölüme girmekle yetkili olan tüm kullanıcıların elektronik arşive ulaşabilmelerinden dolayı belgelere fiziksel ortamda erişmek gerekmediğinden, dosyaların tamamı olmaları gereken yerde, güvenilir bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Böylece masalardaki dosya yoğunluğu azalmış, aynı dosyalarda çalışması gereken kullanıcılar için bir diğerini bekleme zorunluluğu ortadan kalkmış, dosyaların değişik yerlerde bulunmasından dolayı kayıplar ve gecikmeler kendiliğinden ortadan kaybolmuştur.

Doküman Yönetimi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi, Dijital Arşivleme, Teknik Proje Arşivi, Arşiv Yönetimi, Evrak Doküman ve Belge Arşivi,Arşiv Sistemi, Pafta Tarama, Servis Büro Hizmetleri, Aranabilir (Searchable) PDF Belgesi , Evrak Tarama, Doküman Tarama, Optik Karakter Tanıma (OCR), Elle veya Otomatik Veri Girişi, Metin İçerik Arama