Demo Talebi İletişim

YATAY BİLİŞİM faaliyetine başladığı 1991 yılından itibaren Bilgisayar Destekli Çizim/Tasarım/Mühendislik konularında profesyonel çözümler sunmaktadır.

YATAY BİLİŞİM proje veya uygulama yapan mühendislik ve mimarlık şirketleriyle; imalat yapan atölye ve fabrikaların ihtiyaç duyduğu yazılım ve donanım teknolojilerine dayalı çözümler sunmaktadır.

YATAY BİLİŞİM günümüz dünyasının hızla gelişen yüksek teknolojilerini, uzman ve dinamik kadrosu ile Danışmanlık ve Satış Hizmetleriyle birlikte; Eğitim, Destek ve Teknik Servis Hizmetlerinde de bulunarak, ülkemiz ekonomisine en kısa zamanda kazandırmayı ve faydalı olmayı ilke edinmiştir.

Dünyada her geçen gün artan rekabet koşullarına uyum sağlamanız için verim ve karlılığınızı artırıcı çözümler gerekmektedir. Bunu sağlamak için de dünyanın önde gelen yazılım ve donanım teknolojileri üreticilerinin "temsilcisi" veya "uzman iş ortağı" olarak faaliyet göstermekte ve bu konudaki bilgi birikimi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktayız.

Temsilcisi olduğumuz veya iş ortaklığı yaptığımız firmalar ve faaliyet konularımız;

- Bilgisayar Destekli Çizim/Tasarım/Görselleştirme/Animasyon konularında; (AutoCAD, Mechanical, INVENTOR, AutoCAD LT, 3DS VIZ, 3DS MAX, v.b.) AUTODESK firmasının Katma Değerli Uzman İş Ortağıyız.

- Doküman ve Teknik Arşiv Yönetimi ile İş Akış Otomasyonu konularında; kağıt arşivinizi dijital ortama aktarıp, indeksleyip işletmenizin yapısına adapte ederek kolay erişilebilir ve yönetebililir hale getiren çözümler sağlamaktayız. Bunu Türkiye Temsilcisi olduğumuz PRACTICAL PROGRAMS firmasının "Dv TDM" yazılımını kullanarak uygulamya geçirmekteyiz.

- Vektörizasyon (Taranmış paftaların DWG gibi formatlara çevrilmesi işi) ve Raster Edit (Taranmış paftaların DWG gibi formatlara çevrimini yapmaya gerek kalmadan, resim üzerinde direk revizyon ve/veya düzenlemesinin yapılması işi) konularında; RASTEREX firmasının Türkiye Temsilcisiyiz.

- Geniş formatlı VIDAR marka profesyonel tarayıcılarla (scanner) en zorlu paftalarınızı tarayıcı ve yazılımı üzerinde tarama öncesi yapacağınız ayarlamalarla kullanılabilir kalitede taratabilirsiniz. Ayrıca 3 (üç) boyutlu model yapan printer ürünleriyle isterseniz ekonomik, hızlı ve üstelik renkli bir şekilde prototipler oluşturabilirsiniz. Pratik bir biçimde oluşturacağınız bu model veya maketlerinizi müşterilerinize göstererek projelerinizi etkili bir yolla anlatabilirsiniz. Bu çözümleri VIDAR firmasının Türkiye Temsilcisi olarak sunmaktayız.

- HP firmasının bütün ürünlerinin Yetkili Satıcısı olmakla birlikte; geniş formatlı, Çizici (Plotter), Tarayıcı (Scanner) ve Yazıcılarının (Printer) ve ayrıca yüksek hacimli işlerinizde kullanabileceğiniz İş İstasyonlarıyla (WORKSTATION) ilgili de HP firmasının Katma Değerli Uzman İş Ortağıyız.

YATAY BİLİŞİM sunduğu "ÇÖZÜMLER"le ilgili güncel gelişmeleri takip ederek ve bu çözümlere her geçen gün yenilerini ekleyerek hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Saygılarımızla,

YATAY BİLİŞİM
"ÇÖZÜM ORTAĞINIZ"

Doküman Yönetimi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi, Dijital Arşivleme, Teknik Proje Arşivi, Arşiv Yönetimi, Evrak Doküman ve Belge Arşivi,Arşiv Sistemi, Pafta Tarama, Servis Büro Hizmetleri, Aranabilir (Searchable) PDF Belgesi , Evrak Tarama, Doküman Tarama, Optik Karakter Tanıma (OCR), Elle veya Otomatik Veri Girişi, Metin İçerik Arama