Demo Talebi İletişim

(2007) İSDEMİR A.Ş. TEKNİK DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ PROJESİ

Proje kapsamında öncelikle İSDEMİR teknik arşivi fizibilite çalışması gerçekleştirilerek, taranacak belgelerin türleri ve içerikleri konusunda arşiv envanteri çıkarıldı. Bu şekilde belgelerin tarama ihtiyaçları belirlendikten sonra, belgelerin grup ve türleri itibarı ile tasnifi gereçekleştirildi. Devamında Türkiye dağıtıcılığı şirketimiz tarafından gerçekleştirilen VİDAR Geniş Format Tarayıcılar kullanılarak, belgelerin dijital ortama aktarılması gerçekleştirildi. Tarama işlemi devam ederken, bir taraftan da taranmış dokümanların, Raster Edit programı konusunda dünyanın lider firması olan ve yine Türkiye dağıtıcılığı tarafımızdan üstlenilmiş olan, Rasterex firmasının RxSpotlight programı ile görüntü iyileştirme ve düzeltme işlemleri gerçekleştirildi.

Devamını Oku...

(2008) DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ELEKTRONİK DOKÜMAN YÖNETİMİ KAPSAMINDA GENİŞ FORMATLI BELGE VE PROJELERİNİ ARŞİVLEMEK VE GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN DvTDM'i KULLANIYOR

Ülkemizdeki tüm su kaynaklarının geliştirilmesinden sorumlu ana yatırımcı kuruluş olan DSİ'nin, 50.000 adet büyük ebatlı belgesi elektronik ortama aktarılarak Dv TDM üzerinde kurum personelinin kullanımına açıldı.

 

(2008) GÜRİŞ, DOKÜMAN YÖNETİMİ KONUSUNDA DvTDM'i SEÇTİ

47 yıllık tecrübesiyle ülkemizin sayılı kuruluşlarından GÜRİŞ İnş. ve Müh. A.Ş., yoğun doküman akış ve dağıtım trafiğini Dv TDM ile sağlıyor.

 

(2008) ES PROJE, PROJE TAKİPLERİNİ DvTDM İLE GERÇEKLEŞTİRİYOR

2000 yılından beri gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası projelerle söz sahibi olan ES PROJE Müh. Müş. Ltd. Şti. bilgi birikimi dijitalleştirilerek Dv TDM'e aktarıldı.

 

(2008) TRAÇİM, FABRİKA BÜNYESİNDEKİ TEKNİK DOKÜMANLARIN DİJİTAL ARŞİVİ VE TAKİBİ İÇİN DvTDM KULLANIYOR

Belgelerin orjinal dosya formatlarını değiştirmeden arşivleme özelliği bulunan Dv TDM, aynı proje ya da teknik belgenin farklı dosya biçimlerinde arşivlenmesi ve yayınlanmasını isteyen TRAÇİM Çimento San. ve Tic. A.Ş.'nin de seçimi oldu.

 

(2008) BAŞTAŞ ÇİMENTO, TEKNİK PROJE ARŞİVİNİ DvTDM İLE YÖNETMEYİ TERCİH ETTİ

Planlama, üretim, bakım daha bir çok konuda hızlı ve eşanlı proje ve doküman erişimine ihtiyaç duyduğunu belirten BAŞTAŞ Çimento A.Ş., Dv TDM sistemine geçiş yaparak, mevcut kağıt proje arşivini teknik ofisinde Dv TDM'e aktarmaya başladı.

 

(2008) MKE AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASI, PROJE ARŞİVİNİ DİJİTAL OLARAK DvTDM'e TAŞIYOR

Ağır Silah üretiminde ülkemizde büyük söz sahibi olan MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası farklı özellik ve tanımlamalarla saklanması gereken projeri için, gerekli esneklikleri sağlayan en uygun çözüm olduğunu belirttiği Dv TDM'i seçti.

 

(2008) KONYA ÇİMENTO, MEVCUT DİJİTAL ARŞİVİNİ DvTDM'e AKTARIYOR

Oldukça büyük, hem kağıt hem dijital teknik doküman arşivi bulunan KONYA Çimento A.Ş. proje firmalarından gelen ve firma içinde üretilen projelerin takibini kolaylaştırmak amacıyla Dv TDM'i kullanmaya başladı.

 

Doküman Yönetimi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi, Dijital Arşivleme, Teknik Proje Arşivi, Arşiv Yönetimi, Evrak Doküman ve Belge Arşivi,Arşiv Sistemi, Pafta Tarama, Servis Büro Hizmetleri, Aranabilir (Searchable) PDF Belgesi , Evrak Tarama, Doküman Tarama, Optik Karakter Tanıma (OCR), Elle veya Otomatik Veri Girişi, Metin İçerik Arama