Demo Talebi İletişim

İçerik arama, web yetenekleri, işakışı ve revizyon takibi. Kuruluşunuzun ihtiyaçlarınızı karşılamak için tümüyle yapılandırılabilir Doküman Yönetim Yazılımı. Dv Office 200'den fazla dosya türünün üstesinden gelir ve içerik arama, revizyon denetimi, dünyanın herhangi bir yerinden dosyalara erişim ve sınırsız sayıda gruplandırılmış güvenlik seviyesi.

Dv Office - DataViewer Total Document Management yazılımı belgelerinizin denetimini size verir.

  • Dosyalarınızı, Kendi Orjinal Formatlarında Saklayın. Dv Office doküman yönetim yazılımı belgelerinizi herhangi bir alternatif dosyaya dönüştürmeye gerek duymadan saklar. Dv Office mevcut dizin yapınızı kullanır ve dosyaların orjinal formatlarını korur.
  • Web Arabirimi - Dv Office’in tümüyle işlevsel Web arayüzü aracılığıyla, veritabanınızın içindeki bilgilere erişim sağlanır. Ayrıca çalışanlarınız, müşterileriniz, tedarikçileriniz ve diğer iş ortaklarınız için gruplara özel internet siteleri oluşturabilirsiniz. Bu, gelişkin belge güvenliği sayesinde, bilgileri hızlı ve verimli bir şekilde dağıtmanızı sağlarken, bilgilerinizin yanlış ellere geçmediğindende emin olmanızı sağlar.
  • İçeaktarma Araçları - önceden mevcut (elektronik) belgelerinizi içeaktararak bir uygulamanın en değerli bölümü haline getirebilir. Dv Office tüm verinizi içe aktarır ve genellikle bir iş gününde belgelerin içindeki tüm kelimeleri dizinler.
  • Yeni Belgeleri otomatik olarak ekleyin - Dv Office; yeni belgelerin oluşturulduklarında otomatik olarak sisteme eklenmesi için Word, AutoCAD ve MicroStation gibi uygulamalarla kolayca entegre edilebilir.
  • Veritabanı bilgisi otomatik olarak toplanır - Epostalar, MS-Word dosyaları, CAD çizimleri vb gibi gelen elektronik belgeleri basitçe sürükleyip Dv Office in içine bırakın. Dv Offive veritabanı bilgisini otomatik olarak toparlar ve belgeyi kendine ait dizinde saklar.
  • İçerik arama ve Erişim - Dv Office in akıllı İçerik Arama özelliği belgelerinizin tüm içerini dizinler ve bu dizinden aramalar gerçekleştirerek bir solukta bilgiye erişim sağlar.
  • Belge yönlendirme, onay vb özellikleri bulunduran İşakışı - Grafik İşakışı motoru, belgelerin, kurum içinde çalışma kurallarınıza ve kalite standartlarınıza uygun biçimde yönlendirilmesini garanti ederken işinizin ilerlemesiyle ilgili olarak herhangi bir geçikme ve bekleme hakkında direkt olarak bilgilendirir.
  • Belge Güvenliği - Dv Office'in kapsamlı güvenlik özellikleri belgelerinizi yetkisiz erişimlerden korur. Belgelerinizi kimin görüntülediğini, yazdırdığını ya da düzenlediğini basit bir fare tıklamasıyla denetleyebilirsiniz.
  • Özelleştirilebilir Şablonlar - Dv Office'i farklı kullanıcılar ve kullanıcı grupları için hızlı ve kolayca özelleştirin. Hangi alanların ve işlevlerin ekranda görüntüleneceğini ve klasörlerinizin ve dizin alanlarınızın nasıl yapılanacağını belirleyebilirsiniz. Dv Office form tasarımlarınızın ve menü şablonlarınızın basitçe özelleştirilmesini sağlar. Dv Office ile personel işgücü ihtiyaçlarınızı ve olası işletmen hatalarını engellersiniz.
Doküman Yönetimi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi, Dijital Arşivleme, Teknik Proje Arşivi, Arşiv Yönetimi, Evrak Doküman ve Belge Arşivi,Arşiv Sistemi, Pafta Tarama, Servis Büro Hizmetleri, Aranabilir (Searchable) PDF Belgesi , Evrak Tarama, Doküman Tarama, Optik Karakter Tanıma (OCR), Elle veya Otomatik Veri Girişi, Metin İçerik Arama